Wyświetl artykuł

Policjanci umocnili współpracę z seniorami

Dzień Jubilata na stałe wpisał się w kalendarz imprez na terenie Polkowic. Od samego początku organizuje je Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Polkowicach, z którym współpracują również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Uroczystości i życzeniom z okazji polkowickiego święta jubilatów towarzyszyły również rozmowy policjantów z seniorami dotyczące ich bezpieczeństwa.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Zadbaj o bezpieczny wypoczynek nad wodą

Piękna pogoda to wymarzona okazja do relaksu nad wodą. Nad bezpieczeństwem wszystkich osób kąpiących się lub wypoczywających w pobliżu zbiorników wodnych czuwać będą m.in. ratownicy i policjanci. Warto jednak samemu zadbać o to, aby pobyt nad wodą był bezpieczny i kojarzył się wyłącznie z radością oraz odpoczynkiem.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Miarka się przebrała – kradła w sklepach, trafiła do aresztu

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 31 – letniej głogowianki, która notorycznie okradała sklepy na terenie miasta. Kobieta została zatrzymana przez policjantów w związku z kradzieżami w drogeriach. Już w godzinę po tym jak usłyszała zarzuty i została zwolniona, okradła kolejny sklep z kosmetyków.
Udostępnij