Podczas środowej gali laureatów Gazety Wrocławskiej wicestarosta Kamil Ciupak odebrał nagrodę, jako laureat I miejsca Radny Powiatu Polkowickiego.

Tym razem Gazeta Wrocławska zakończyła plebiscyt „Samorządowiec Dolnego Śląska – Oceniamy Władze” pod honorowym patronatem Cezarego Przybylskiego, marszałka województwa dolnośląskiego, w którym można było zagłosować na każdego radnego i włodarza doceniając tym samym jego zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności.
Samorząd jak koszula, bo jak ta koszula bliższa ciału, tak on nam bliższy niż rząd. Przecież w urzędzie gminy, ewentualnie w starostwie, załatwiamy większość spraw związanych z naszym codziennym życiem – od urodzin do śmierci. A po drodze prawo jazdy, rejestracje samochodu, budowę domu, itp, itd. Wbrew obecnie rządzącym, uważam, że rola państwa powinna być ograniczana właśnie na rzecz samorządu. Z jednego podstawowego powodu, który już od dawno opisowo określano w ten sposób – z Warszawy zawsze mniej widać. Więc oceniajmy, bo przyszedł na to czas– mówi Arkadiusz Franas, redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.